Piesakies un īsteno savu biznesa ideju 48 stundu laikā pasākumā Garage48!

Garage48 pasākums pulcē aizrautīgus cilvēkus, kas vēlas pārvērst savas idejas reālos IKT produktos.

Jau no 2.oktobra aicinam pieteikties visus, kam neliek mieru neīstenotas vīzijas par tehnoloģiju produktiem, kas padarītu dzīvi ērtāku. Jau ceturto reizi Latvijā pasākumā pulcēsies cilvēki ar idejām, spējām radīt IKT produktus, mārketinga un dizaina speciālisti, lai kopā ar lieliskiem mentoriem īstenotu projektus, kas mainīs pasauli, iegūtu jaunus draugus un pārbaudītu sevi vēl nebijušā izaicinājumā. Oktobra pasākuma tematika būs veltīta risinājumiem, kas padara ērtāku cilvēku ikdienu (Business to Consumer) un aplikācijām viedtālruņos.

garage48 logo

Garage48 pasākums norisināsies 26.-28. oktobrī Stokholmas Ekonomikas Augstskolā Rīgā, Garage48 ir norisinājies 11 pasaules valstīs – no Dienvidāfrikas līdz Krievijai, tomēr Rīgas pasākumi vienmēr ir izcēlušies ar neaprakstāmu enerģiju, lieliskām idejām un entuziastiskiem dalībniekiem. Garage48 dalībnieki prezentēs savas idejas 90 sekundēs, satiks savu komandu stundas laikā un jau pēc 48 stundām prezentēs strādājošus produktu prototipus, izklausās neticami?

Tieši šādā veidā ir dzimuši vairāki jaunie Latvijas iesācējuzņēmēju veiksmes stāsti. TechHub Rīga līdzdibinātājs Ernests Štāls atzīmē, ka “Garage48 ir vislabākais veids kā mainīt pasauli un tieši šajā pasākumā ir radušies vairāki iesācējuzņēmumi, kas šobrīd aktīvi darbojas TechHub Rīga inkubatorā”.

Vēl tikai pavasarī Garage48 pasākumā Valmierā tapa Fastr,produkts, kas palīdz cilvēkiem iemācīties lasīt ātrāk.

Projekta dibinātājs dibinātājs Eldars Loginovs atzīmē, ka “Fastr komanda pēc Garage48 piedalījas arī citos start-up pasākumos, par Fastr rakstīja Wall Street Journal Europe, ziņu publicēja CNN un citi pasaules mediji. Dalība Garage48 arī palīdzēja jau šī gada augusta beigās Fastr saņemt finansiālu atbalstu no Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatora un turpināt darbu pie produkta attīstības”.

48 stundu laikā dalībniekus atbalstīs pieredzējuši mentori, kas palīdzēs pie biznesa modeļa izstrādes, tehnisko izaicinājumu pārvarēšanas un dos padomu par mārketinga un dizaina risinājumiem. Starp Garage48 mentoriem būs iespēja sastapt Vitāliju Rubsteinu, Rubylight tehnoloģiju un investīciju fonda vadītāju ar neatsveramu pieredzi globālu veiksmes stāstu radīšanā.

Vitālijs uzsver, ka “Garage48 ir lielisks pasākums, kurā satiekas idejas un talanti, lai tās īstenotu un 48 stundu laikā sasniegtu vairāk nekā ikdienā spējam mēneša laikā. Šī ir iespēja iegūt neatsveramu pieredzi un kļūt par daļu no nākamā veiksmes stāsta”.

Eksperti no Samsung un Microsoft palīdzēs pārvērst idejas viedtālruņu un planšetdatoru aplikācijās. Pasākuma norises laikā dalībniekiem būs pieejams plašs Samsung ierīču klāsts, lai brīvi veiktu viedtālruņu un planšetdatoru aplikāciju izstrādi, testēšanu, kā arī demonstrētu gatavos risinājumus. Tāpat savu padomu sniegs profesionāļi no vadošā vadības un grāmatvedības IT risinājumu izstrādātāja FMS un slavenā Igaunijas veiksmes stāsta Skype! Mājīgu atmosfēru inovāciju attīstībai nodrošinās Credit 24.

Veiksmīgākās un motivētākās komandas varēs pretendēt uz lieliskām balvām un tālāku atbalstu savu produktu ievešanai gan Latvijas, gan pasaules tirgos.

Aicinām pieteikties dalībniekus no 2.oktobrā līdz 19. oktobrim, vairāk par pasākumu un reģistrāciju.

Garage48 Rīgā organizē Garage48 Fonds, Stokholmas Ekonomikas Augstskola Rīgā un TechHub Rīga jauno tehnoloģiju inkubators. Sakām paldies pasākuma ģenerālsponsoram Rubylight, sponsoriem Samsung, Microsoft, FMS, Skype un Credit24

Marija Odiņeca, Garage 48 Riga PR Manager

Pirmo reizi komentē? Pirmo(s) pārbaudīsim, tālāk skatīsimies. Lai mazinātu spamu un naida kurināšanu, utt atbilstību Latvijas republikas likumiem ...

Tikai 1 komentārs par Piesakies un īsteno savu biznesa ideju 48 stundu laikā pasākumā Garage48!

Piedalīšos Garage48 pasākumā Valmierā - MediaBox.lv

#15

[…] [Garage48 26.-28. oktobrī Stokholmas Ekonomikas Augstskolā Rīgā: Piesakies un īsteno savu biznesa ideju 48 stundu laikā pasākumā Garage48!] […]

Leave a Reply

Your email address will not be published.