Startup Slalom Ventspils IT – izveido risinājumu 48 stundās!

Kaut kas interesants, kur noteiktu ieteiktu piedalīties. Kaut vai lai izmēģinātu spēkus idejas prezentēšanā un komandars darbā ar jauniem cilvēkiem.

No 9. – 11. jūnijam Ventspilī notiks hakatons “Startup Slalom Ventspils IT”. Hakatonu organizē Latvijas Startup uzņēmumu asociācija “Startin.LV” sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA), un ar vietējo organizāciju atbalstu. Hakatona mērķis ir popularizēt inovatīvu un tehnoloģisku ideju veidošanos jauniešu vidē, kā arī iedrošināt jaunos uzņēmējus izmēģināt spēkus biznesā.

Startup Slalom Ventspils IT

Startup Slalom Ventspils IT

Plašāk: http://startupslalom.lv;

Hakatons jeb tehnoloģiju maratons ir pasākums, kas ilgst noteiktu laiku – šajā gadījumā 48 stundas -, un tā mērķis ir, strādājot komandās, izveidot tehnoloģisku risinājumu. Sākotnēji visi pasākuma dalībnieki, kam ir savas biznesa idejas, prezentē tās visiem pārējiem. Pēc tam katrs dalībnieks izvēlas, pie kuras idejas attīstīšanas viņš vēlas strādāt turpmākās 48 stundas. Tās idejas, kuras atbalsta lielākais dalībnieku skaitu, tiek attīstītas noteiktajā laikā. Hakatonam Ventspilī var pieteikt uz dažādiem IT risinājumiem vērstas idejas – mobilās aplikācijas, interneta platformas u.tml. Tēmu dalībnieki var brīvi izvēlēties paši.

Ikviens interesents, kas vēlas pārbaudīt savas zināšanas un piedāvāt inovatīvu ideju Ventspils un Kurzemes reģiona attīstībā, aicināts pievienoties līdz 31.maijam šeit: https://www.eventbrite.com/e/startup-slalom-venstpils-it-hackathon-tickets-33972524736
Vietu skaits ir ierobežots! Labākie konkursa dalībnieki saņems vērtīgas balvas un iegūs augstas klases mentoru palīdzību darbā pie projektu izstrādes procesa un pilnveidošanas. Hakatons notiks angļu valodā, lai palīdzētu jaunajiem uzņēmējiem uzlabot angļu valodas zināšanas.

Pirmo reizi komentē? Pirmo(s) pārbaudīsim, tālāk skatīsimies. Lai mazinātu spamu un naida kurināšanu, utt atbilstību Latvijas republikas likumiem ...

Leave a Reply

Your email address will not be published.