Programmēšanas pakalpojumu (un daudzu citu nozaru) uzņēmumiem no 2016. gada nepiemēros mikrouzņēmumu nodokļa režīmu

Finanšu ministrijas www

Finanšu ministrija ziņo, ka Ministru kabineta noteikumi “Nozares, kurās nepiemēro mikrouzņēmumu nodokļa režīmu” paredz, ka no 2016. gada 1. janvāra veselai virknei nozaru netiks vairāk piemēros mikrouzņēmumu nodokļa režīm.

Sarakstā ir IT, konsultāciju, reklāmas un daudzu citu nozaru uzņēmumi.

Zinot, ka pašnodarbinātie dažreiz ir vairākos statusos, šis var noderēt.

Noteikumu izraksts

Noteikumi nosaka nozares, kurās, veicot saimniecisko darbību, mikrouzņēmums nav tiesīgs izvēlēties maksāt mikrouzņēmumu nodokli un būt par mikrouzņēmumu nodokļa maksātāju.

Mikrouzņēmums nav tiesīgs izvēlēties maksāt mikrouzņēmumu nodokli un būt par mikrouzņēmumu nodokļa maksātāju, ja tas veic saimniecisko darbību šādās nozarēs, kas ietvertas Eiropas Parlamenta un Padomes 2006. gada 20. decembri regulas (EK) Nr. 1893/2006, ar ko izveido NACE 2. red. saimniecisko darbību statistisko klasifikāciju, kā arī groza Padomes Regulu (EEK) Nr.3037/90 un dažas EK regulas par īpašām statistikas jomām, saimnieciskās darbības statistiskās klasifikācijas nodaļā, grupā vai klasē: Finanšu ministrija MUN mikrouzņēmuma nodokļi 2016 ar anotāciju Finanšu ministrija MUN mikrouzņēmuma nodokļi 2016 anotācija.


Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.