Freelancer.lv tiek kopēts. Paldies par atzinību!

Net Promoter score 50 (2017. gada februāris)

Vēlos pateikties tiem vai tam, kas mani sākuši kopēt. Domāju, tā ir sava veida atzinība! Gan jau ar laiku iemācīsieties arī veidot paši rakstus, bet tikmēr esat laipni lūti smelties iedvesmu no maniem rakstiem. Tikai viens lūgums – nākamreiz kopējot rakstu, lūdzu ielieciet arī atsauci! Paldies!

Savukārt lasītājiem vēlos atgādināt, ka šajā lapā var reģistrēties visi interesenti. Neesam atvēruši nevienu jaunu blakusprojektu un neieteiktu reģistrēties lapās, kurās nav atrodama īpašnieku informācija vai aprakstīts kā jūsu dati tiek vai tiks izmantoti. Ar freelancer.lv jau no pirmajām dienām var sazināties, izmantojot kontaktu sadaļu, ko daži no lasītājiem jau ir darījuši, piemēram, par reģistrāciju upwork.com un saimnieciskās adrbības veidu.

Atgādinājumam, freelancer.lv ir mans (Rolands Umbrovskis) projekts, kurš izaudzis no mana bloga rolandinsh.lv.

Atzinība arī no lasītājiem.

No šī gada sākuma es uzsāku nelielu kampaņu šajā mājas lapā, lai uzzinātu kā novērtējat freelancer.lv, uzdodot tieši tādu jautājumu, izantojot HotJar:

Kā novērtētu FREELANCER.LV sniegto informāciju? (Vēl pirms dažām dienān rezultāts bija pāri 50 Net Promoter Score (NPS) punktiem)

Net Promoter score 50 (2017. gada februāris)
FREELANCER.LV Net Promoter score 50 (2017. gada februāris)

Net Promoter Score (NPS) – aprēķina metode, kas novērtē klientu lojalitāti, rekomendācijas potenciālu konkrētiem pakalpojumiem. NPS tiek izmantots kā alternatīva tradicionālajiem klientu apmierinātības mērījumiem, jo tas mēra nevis uzskatus, bet gan potenciālo rīcību, uzdodot vienu konkrētu jautājumu. (…) Par labu NPS uzskata rezultātu, kurš ir lielāks par nulli, par teicamu – ja tas ir lielāks par 50. (varam.gov.lv)

Tādēļ nav brīnums, ka freelancer.lv (un agrāk rolandinsh.lv sadaļa par pašnodarbinātību) jau tiek kopēta otro reizi. Toties pateicoties šiem atzinības izteicejiem, kopējot manus rakstus, domāju attīstīt šo projektu tālāk un atliktos plānus jau realizēšu tuvākajā laikā! Tādēļ šādi gadījumi ir labi atgādinātāji, ka arī freelancer.lv ir noderīgs citiem un nevis tikai man, lai norādītu citiem par pašnodarbinātības plusiem un mīnusiem.

Ja interesē vairāk par Freelancer.lv, droši reģistrējies vai piesakies jaunumiem e-pastā http://go.mediabox.lv/freelancerlvlist !


Komentāri

2 atbildes uz “Freelancer.lv tiek kopēts. Paldies par atzinību!”

  1. Jā Rolands raksti, ja vēl varam sarunāt tad man gribētos lai tu rakstītu arī priekš itfreelancer.lv patīk tavi raksti.

    1. Neesat vienīgi, kā redzams.
      Sāksim ar to, ka jau pārpublicētajiem pieliksiet aktīvo atsauci uz oriģinālu. (Un es pat neminēju kura lapa tā ir un ko nokopējuši 🙂 ). Lasot jūsu uzrakstīto, ka cienat autorību un autortiesības: “(***jūsu projekts***) respects the intellectual property rights of others” un tā tālāk. Ja paši neievērojiet sevis sarakstītos noteikumus, kādēļ lai kād sto darītu? Atbilstoši Jūsu autortiesību politikai, jums vajadzētu šobrīd pašiem sev liegt pieeju savam resursam. Bet tas tā, izklaidei…

      Un ja nopietni, ja ir nopietns piedāvājums, ir arī nopietna atbilde.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.